Dekorationsartikel gehören nicht zum Leistungsumfang.
Sprache:
Englisch
20,10 €
Versandkostenfrei per Post / DHL
Lieferzeit 1-2 Wochen
Kategorien:
Beschreibung
LONGING AT LONG DISTANCE
With Hayama Asami filming a movie in the U.K., and Shirasaki Yuki starting in a TV drama, the two actors have to make their relationship work across different timezones. Shirasaki is ready for his leading role, but the director is an authoritarian bully from his past. Meanwhile, Hayama has to play the hardest role of his career...depicting his novelist father. Hopefully, their support for each other can cross the distance between continents!
With Hayama Asami filming a movie in the U.K., and Shirasaki Yuki starting in a TV drama, the two actors have to make their relationship work across different timezones. Shirasaki is ready for his leading role, but the director is an authoritarian bully from his past. Meanwhile, Hayama has to play the hardest role of his career...depicting his novelist father. Hopefully, their support for each other can cross the distance between continents!
LONGING AT LONG DISTANCE
With Hayama Asami filming a movie in the U.K., and Shirasaki Yuki starting in a TV drama, the two actors have to make their relationship work across different timezones. Shirasaki is ready for his leading role, but the director is an authoritarian bully from his past. Meanwhile, Hayama has to play the hardest role of his career...depicting his novelist father. Hopefully, their support for each other can cross the distance between continents!
With Hayama Asami filming a movie in the U.K., and Shirasaki Yuki starting in a TV drama, the two actors have to make their relationship work across different timezones. Shirasaki is ready for his leading role, but the director is an authoritarian bully from his past. Meanwhile, Hayama has to play the hardest role of his career...depicting his novelist father. Hopefully, their support for each other can cross the distance between continents!
Über den Autor
Hiroko Natsuno is a manga creator best known for BL titles including About A Love Song, The Love of Calendula, and At 25:00 in Akasaka.
Details
| Erscheinungsjahr: | 2025 |
|---|---|
| Genre: | Importe |
| Produktart: | Humor, Comics & Cartoons |
| Rubrik: | Belletristik |
| Medium: | Taschenbuch |
| Reihe: | At 25:00 in Akasaka |
| Inhalt: | Einband - flex.(Paperback) |
| ISBN-13: | 9798893735994 |
| Sprache: | Englisch |
| Einband: | Kartoniert / Broschiert |
| Autor: | Natsuno, Hiroko |
| Hersteller: |
Seven Seas Entertainment, LLC
At 25:00 in Akasaka |
| Verantwortliche Person für die EU: | Libri GmbH, Europaallee 1, D-36244 Bad Hersfeld, gpsr@libri.de |
| Maße: | 180 x 124 x 16 mm |
| Von/Mit: | Hiroko Natsuno |
| Erscheinungsdatum: | 04.11.2025 |
| Gewicht: | 0,17 kg |